Boya Sonrası Temizlik

YEDİTEPE TEMİZLİK

Boya Sonrası Temizlik ve Boyası Sonrası Temizlik Fiyatları Ev ve iş yerlerinizde yapacağınız boya badana işlerinden sonra kapı, pencere ve zemin üzerindeki boya lekelerini çıkarmak oldukça zordur. Kuruyan boya lekelerini çıkarırken yüzeyin hasar görülmesine yol açılabilir. Alanında uzman temizlik personellerimiz sizlere modern temizlik makineleri ve malzemeleri ile boya sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Sıfır binaya yapılan boya, badana ve harç kalıntılarının temizlenmesini sağlayan deneyimli ekibimiz ile tertemiz yüzeylere sahip olabilirsiniz. Özellikle ahşap zemin üzerindeki boyalar temizlenirken oldukça dikkat edilmelidir. Temizlik yapılırken özel ahşap yüzey temizleyicileri kullanılmaktadır.

Genellikle bahar temizliklerinde evlerde ya da iş yerlerinde yapılan badanalar etrafa sıçrayan boyalar nedeniyle kabusa dönebiliyor. Sıfır eve taşınan çoğu kişi cam ya da ahşap zemin üzerindeki boyaları temizlemeye çalışırken çizilmeye ya da hasar görülmesine neden olabilir. Özellikle yağlı boyaların çıkarılması oldukça zordur. Ayrıca oda içerisine boya kokusu da sinmektedir. Boya sonrası temizlik yapan uzman ekibimiz en zor boya lekelerini bile kolayca çıkarabilir. Temizlik hizmetinde gelişmiş teknolojik makinelerden faydalanmaktayız. Yüksek ısıda ve buhar gücü ile temizlik yapan makineler kullanmaktayız. Böylece sert yağlı boya ve harç gibi kalıntıları kolayca çıkarabiliriz. İhtiyaç görüldüğü kadar personel temizlik için görevlendirilir. Çok uygun fiyatlarla sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Banyo ve tuvaletlerdeki zeminlerde, raf, dolap ve fayanslardaki tüm kir, boya ve tozu temizleyerek sizlere hijyenik bir ortam sunuyoruz.

En kısa sürede en kaliteli boya sonrası temizlik hizmeti vererek sizlere ferah bir ortam sunan uzman bir ekibe sahibiz. Ortamdaki boya kokusunun giderilmesini sağlayarak ferahlık katar. Hiçbir sağlığa zararlı kimyasal madde kullanılmadan tüm boya, harç, çöp, toz ve kirden kurutulabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ortam sunan temizlik personellerimizden faydalanmak için randevu alabilirsiniz. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları