Buharla Temizlik Hizmeti

YEDİTEPE TEMİZLİK

Buharla Temizlik Hizmeti sayesinde mekanlarınızda deterjanlar kullanılmadan hijyen sağlanmaktadır. Yüksek ısıda verilen buhar sayesinde deterjana gerek kalmadan yüzeylerde temizlik gerçekleştirilmektedir. Yüksek ısı ve basınçla verilen buhar yüzeyle kir arasındaki alanlara nüfus ederek kirlerin deterjan kullanılmadan arınmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle alerji hastalarının ve küçük çocukların yaşadığı alanlarda özellikle tercih edilmesi gereken bir temizleme sistemidir. Yüzeylerde çıplak gözle görülmeyen mikroorganizmalar yaşamaktadır. Yüksek ısı veren buhar makinelerimiz sayesinde bu zararlı organizmalar 100 de 99 oranında yok edilmektedir.

 Tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanan bu yöntem özel yer kaplamalarınıza da zarar vermemesi bakımından tercih sebebiniz olmalıdır. Buharla temizlik yöntemi sayesinde mutfaklarınızdaki zorlu yağ lekelerinden ve banyolarınızdaki her tür kir ve artığın oluşturduğu kir plakalarından rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Buharla yapılan temizlik tüm ayrıntılara kadar inebilmekte hiçbir ayrıntı atlanmadan temizlenmektedir. Çevreci ve ekonomik bir yöntem olması da bu yöntemi özellikli kılmaktadır. Deterjanların kanserojen etkilerinin önüne geçmesi  sağlık açısından son derece önemlidir. Ayrıca kuru buhar sistemi sayesinde yatak, yorgan, halı  ve benzeri  eşyaların temizliğinde tercih edebilirsiniz. Derzler ve kalorifer peteği gibi elle temizlemenin zor olduğu alanlarda ada çok olumlu sonuçlar vermektedir. Özellikle tüylü kaplamaların kullanıldığı alanlarda ev akarları olarak biline mikeler çok rahat yaşamakta ve yayılmaktadır Bu akarlar, yaşamaları için gereken besinleri ölü deri döküntüleriyle gidermekte böylelikle insanların yaşadığı alanda özellikle tüylü eşyaların içinde hızla çoğalmaktadırlar.

Yaşadıkları alanda yapılan yürüme gibi en basit hareketler sırasında solunan havaya karışmakta böylelikle nefes yoluyla insan vücuduna zarar verebilmektedirler. Tüm bunlar göz önüne alındığında, özellikle çocukların ve solunum yolları hastalıklarının yaşandığı evler ile alerjisi olan kişilerin bulunduğu alanların temizliğinin buharla yapılması son derece faydalıdır.

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları