Dekorasyon Sonrası Temizlik

YEDİTEPE TEMİZLİK

Yaşam alanımıza kattığımız dekoratif malzemeler odaya estetik bir görünüm kazandırır. Yeni taşınacağınız ya da içinde bulunduğunuz ev ya da ofisinizde yapacağınız dekorasyon sonrasında daha ferah ve kullanılabilir bir mekan yaratabilirsiniz. Ancak dolap, raf, aydınlatma, kartonpiyer ya da zemin döşemeleri esnasında ortamda oluşan çöp ve kirlerin temizliği oldukça zordur. Dekorasyon sonrası temizlik hizmetimizden faydalanarak kısa sürede istediğiniz yaşam alanınıza kavuşabilirsiniz. Uzman temizlik personellerimiz ile aynı gün daireniz temizlenir. İş yerinizdeki raf, dolap, stant, dış cephe dekoratif ürünlerin temizlenmesinin yanı sıra ayna, cam gibi kırılabilir malzemelerin temizliği de dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

                Evinizde banyo dolapları, lavabo, küvet, duşa kabin ve fayans gibi yüzeylerin temizliği dikkatlice yapılır. Duvar üzerine yapılan sabit aynalar ve camekânlar çizilmeden uygun malzemeler kullanılarak temizlenir. Mutfak tezgahı, lavabo, mutfak dolaplarının içi gibi gerekli olan tüm alanları detaylıca toz ve kirden arındırılır. Ahşap yüzeyler için uygun ahşap temizleyici maddeler kullanılır. Balkon, merdiven korkulukları, aydınlatmalar kolayca temizlenir. Ayrıca binanın iç ve dış yüzeyine yapılan her türlü dekorasyon sonrası temizlik çok kısa sürede sağlıyoruz. Mekanda ihtiyaç duyulduğu takdirde daha fazla personel temin edilir. Ayrıca modern makineler, temizlik malzemeleri, araç ve gereçlerini sağlıyoruz.

                En geniş mekânları bile kısa sürede temizleyen uzman temizlik personellerimiz her türlü dekorasyon sonrası temizlik hizmeti konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Çok uygun fiyata yararlanabileceğiniz bu hizmet sayesinde hijyenik ve kullanıma hazır bir alana sahip olabilirsiniz. Kullandığınız mobilyalar, raflar, masa, sandalye, dolap, aksesuar gibi malzemelerin temizliğini kısa sürede yapan ekibimiz sizlere kusursuz bir hizmet verir. Dekorasyon sonrası temizlik bittiğinde istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Sizlere güvenle yaşayabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları