Ev Temizliği

YEDİTEPE TEMİZLİK

Yeşilçam filmlerine bile konu olmuş ev temizliği, günümüzde artık bir meslek,sektör halini almıştır. Yaşanılan yerin temiz kalması için belirli aralıkla işlemin tekrar edilmesi gerekir bu bir rutindir, rutinlerin sıklığını ayarlamak ise tamamıyla size kalmış. İster hafta da iki yada üç isterseniz her gün, bizimle çalıştığınız sürece yapmanız gereken tek şey sıklıklarını belirlemek olacak sonra istediğiniz gibi işinize bakabilirsiniz. Sizinle aynı önem ve titizliği göstererek eşyalarınıza zarar vermeden, zararlı kimyasallar kullanmadan hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği denilince pek çok çeşit gelir akla cam-kapı silmek, halıları silmek, koltuk yıkama ve benzeri pek çok detaylı temizliklerin yanı sıra yüzeysel silme süpürme veya toz alma gibi işlerinize de yardımcı oluruz. Fiyatlarımız istenilen şartlara göre değişse de her zaman yardımcı olunur, kirli pis bir evde hiç kimse rahat edemez ve yaşam standartlarını devam ettiremez. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz paket hizmetleri bir incelemenizi tavsiye ederiz. İhtiyaç duyulan her durum için bir temizlik programı mevcuttur. Her seferinde farklı kişilerle çalışmak istemeyen temizliğini beğendiğiniz personel ile tekrar çalışma imkanı sunar.

Ev temizliği diğer mekanlara göre daha kolay görünse de aslında daha zordur evet belki temizlenecek alan daha azdır ama detayları daha fazladır. Üstelik evin temizliği şirket yada ofislere nazaran daha ince ayrıntılı olmalıdır, daha çok özen ve titizlik gerektirir. Birde evde küçük çocuğunuz varsa hijyen seviyesi iki katına çıkartılır normal de bizim hizmet anlayışımızda bütün işler birdir yani yaptığımız bütün işlerde aynı özen ve ihtimamı gösteririz. İstediğiniz gün ve saatte evinize misafir olarak gelip sanatımızı gösterebiliriz, nede olsa özenle yapılan her iş bir nevi sanattır yeterki en iyisini yapmaya uğraşın.

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları