Gemi Temizliği

YEDİTEPE TEMİZLİK

Gemi temizliği, genel olarak marinelerde gemiler beklerken yapılan temizliklerdir. Bir temizlik firması olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde her zaman sizlere en iyi alternatifleri sunmaktan yanayız. Bu nedenle dilediğiniz her an her yerden gemilerinizin temizliği için başvurabilir ve dilediğiniz güne randevu alabilirsiniz.  Gemiler marinede beklerken çok daha rahat bir şekilde temizlenmekte ve yolculuğa hazır hale getirilmektedir. Rutin bir şekilde gemilerde temizlik yapılmadığı takdirde gemilerin iç kısımlarında dökülmeler ve eskimeler daha kısa bir süre içerisinde meydana gelmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak, çalışma saat ve hizmetlerimize gemiler için özel olaran temizlik eylemlerini de eklemiş bulunmaktayız.

Profesyonel olarak yapmakta olduğumuz gemi temizliği için her zaman gemilerin yapı ve malzemelerine uygun temizlik malzemeleri kullanmaktan yanayız. Gemilerin iç kısımları genellikle parlak ahşaplardan ya da vernik atılmış cilalı tahtalardan oluştuğu için açık renkli olarak döşenmektedir ve kir oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde birikerek kendini göstermektedir. Bu nedenle sıkı bir temizlik yapılmalıdır ve rutin olarak yapılması zorunlu hale gelmektedir. İşinde uzman ve tecrübe kazanmış onlarca temizlik personelimiz sayesinde gemilerinizde de temizlikler en güzel şekilde yapılacaktır. Hem iç hem de dış yüzeylerde yapmakta olduğumuz temizlikler her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Gemiler ve yatlar sahipleri için her zaman neredeyse altın değerinde bir değere sahiptir. Bu nedenle de gemi temizliği büyük bir önem taşımaktadır. Gemilerinizin çabuk eskimesini ve kirli bir yapıya bürünmesini istemiyorsanız, bizleri tercih ederek profesyonel bir temizlik ile gemilerinizi yepyeni ve pırıl pırıl bir şekilde görebilirsiniz. Belli periyotlar ve zaman dilimleri belirlenerek ve tamamen müşterilerimizin istek ve ihtiyacına sadık kalınarak personellerimiz gemilerinizi ziyaret ederek temizliği gerçekleştirmektedir. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları