Günlük Temizlik Görevlisi

YEDİTEPE TEMİZLİK

Günlük Temizlik Görevlisi  Evlere iş yerlerine ve diğer alanların temizliği için aranan günlük temizlik görevlisi ilanları için çeşitli sitelere bakabilirsiniz. Temizlik görevlilierini genellikle temizlik şirketleri yardımıylada bulabilirsiniz. Temizlik şirketleri anlaşmalı olduğu ofislere temizlik elemanı gönderirken evlere de göndermektedir. Gündelikçi olarak da tanımlamabilecek bu elemanlar için bazı yeni haklar gündemdedir. Örneğin ayda bir kez bile eve temizlik için gelen temizlik elemanı için sigorta yapılması zorunludur. Yeni yapılan düzenlemelere göre temizlik elemanları için sigorta zorunlu tutuluyor. Günlük 2 tl gibi bir rakam ödeyerek evinize gelen temizlikçiyi sigortalatmak zorundasınız. Halen yürürlüğe girmese de üzerinde çalışmaların devam ettiği bu yasa sonrası temizlik personelleri artık daha rahat çalışacaklar.

Günlük temizlik görevlisi aramak için çok uğraşmanıza gerek yok. Temizlik şirketleri aracılığı ile sizde evinize veya ofisinize bir temizlik elemanı bulabilirsiniz. Kendinizin vereceği ilan ile de temizlik elemanı bulmanız mümkün. Temizlik görevlileri ev ve ofis ortamlarınızın gerekli temizliğini ve bakımını yaparak sizler için temiz bir alan hazırlamakla görevli insanlardır. Temizlik görevlilerine ulaşmak eskiden olduğundan daha kolay. Vereceğiniz bir ilan ile aradığınız kriterlerde eleman bulabileceğiniz gibi temizlik şirketleriyle görüşerek de temizlikçi bulabilirsiniz.

Temizlik sektörü gittikçe büyüyen ve gelişen bir sektördür. Yalnızca personel sayısında değil temizlik malzemeleri içinde geçerli bir büyümedir bu. Temizlik sektörünün büyümesine personel, temizlik malzemesi ve çeşitli araçlarda neden olmuştur. Ayrıca temizliğe harcanan parada çok fazladır. Gerek evlerde gerekse iş yerlerinde hem temizlik personeli için hem de temizlik malzemeleri için büyük paralar harcanmaktadır. Hatta iş yerleri temizlik giderlerini ayrı bir harcama kalemi olarak göstermektedir. Bu nedenle temizlik görevlileri de bazı kanuni haklara sahip olmaktadır.

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları