İşyeri Temizliği

YEDİTEPE TEMİZLİK

Sıfır inşaat yapımı tamamlandıktan sonra binanın kullanılabilir hale gelmesi için harç, kum, boya, toz ve kirlerin temizlenmesi büyük önem taşır. İnşaat esnasında ortaya çıkan çöp ve tozların kısa sürede temizleyen uzman temizlik kadromuz ile siz de temiz ve ferah bir alana sahip olabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik için gerekli olan tüm temizlik makineleri ve temizlik ürünlerini temin ederek sizlere kusursuz bir ortam sağlıyoruz.

                Uzun yıllardan beri verdikleri hizmet ile alanında uzman olan temizlik personellerimizin verdiği hizmetten faydalanarak bina içindeki harç, çöp ve kumlar süpürülerek temizlenir. Ev içindeki tüm atıklar toplanarak atılır. Kapı, cam ve çerçeveler en uygun şekilde silinerek temizlenir. Ayrıca wc ve banyo zeminleri, duş kabinleri, küvet gibi yüzeyler yüksek ısı ve buhar veren modern makineler ile dezenfekte edilir. Kullanıma hazır hale getirilen eve hemen eşyalarınızı taşıyarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca banyo ve mutfak dolaplarının içleri, fayans ve lavabolar uygun deterjanlar kullanılarak parlatılır. Zemin üzerinde bulunan harç kalıntıları makinelerle çıkarılır. Balkon, merdivenler ve korkuluklar detaylı bir şekilde temizlenmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti sayesinde bina içerisindeki tüm odalar temizlenerek hemen kullanabileceğiniz hale getirilir.

                Dairenizin genişliği ve temizlenecek alana göre kaç personele ihtiyaç duyulacağı belirlenir. Alanında tecrübeli olan temizlik personellerimiz sayesinde kısa sürede istediğiniz hijyenik ortama kavuşabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik hizmetinden faydalanmak için bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan ekibimiz sizlere binayı aynı gün temizlenmiş olarak teslim eder. Zemin, kapı, pencere, balkon, fayans, dolap gibi her türlü alan en ince detayına kadar temizlenir. Temizlik sonrasında dilerseniz evinizi kontrol edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu hizmetten oldukça memnun kalacaksınız. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları