Ozonla Temizlik Hizmeti

YEDİTEPE TEMİZLİK

Ev ,işyeri, araç temizleme konusunda yeni yeni uygulanmaya başlayan bu yöntemle asıl hedef bir taraftan temizliği sağlamak diğer taraftan ise kötü kokuları yok etmektir. Kötü kokulara maruz kalan evlerinizde ,işyerlerinize, araçlarınızda ozonla yapılan temizlik kokuya neden olan bakterilerin yok olmasını sağlamaktadır. Rutubet, nemden kaynaklanan ve eşyalarınıza nüfuz etmiş kokuları ozonla temizleyerek yok ediyoruz. Bu temizlik sayesinde nemden ve rutubetten oluşan küf, mantar, mayalar yok edilmekte temizlediğimiz alan eski kokusuna siz de sağlığınıza kavuşmaktasınız. Ozonla temizlenen yerlerde yaşamak kişiye ferahlık ve zindelik sağlamaktadır.

Özellikle alerjik bronşit, astım hastaları açısından yeterli oksijen ve nefes alma rahatlığı sağlaması açısından da önemlidir. Sigara, alkol, boya, hayvan, kömür, medikal, yangın, halı, lağım, küf, yemek, yanık yemek, soğan, sarımsak, çöp, leş, yağ, et, tavuk ve balık vb. kokuların sindiği alanları ve kokulardan oluşan rahatsızlıklar için bire bir çözüm sunmaktayız. Ozon cihazları yapılan  işlemler, hem kolay bir işlemdir hem de kısa süre içinde sağlıklı sonuçlar vermektedir. Mekanlarda oluşan kötü kokuların başında nem ve rutubet gelmekle birlikte nemin çevredekilere verdiği zararları da bertaraf etmesi dikkate değerdir.

Özellikle tuvaletler kanalizasyon gider borularında oluşan sızıntılar mekanlarda kalıcı kokuların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu kokuları birtakım koku gidericiler ya da parfümlerle gidermek çözüm olmayabilir ve kalıcı bir çare değildir. Temizlik yaparken kullanılan kimyasallar bir çözüm gibi görünse de  bu kimyasalların zararları ve geride bırakacakları artıkların oluşturacağı zararlar göz ardı edilmemelidir. Ozon uzman ellerde temizlik, koku giderme ve bakliyatların saklanması açısında doğru bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Ancak yeterli miktarda ve doğru kullanılmadığı durumlarda sakıncalıdır. O halde işi ehline bırakın. Ozonla temizlik bizim işimiz.

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları