Part-Time Temizlik

YEDİTEPE TEMİZLİK

Her zaman hijyene oldukça önem veren, yapmış olduğu temizlikleri en güzel şekilde yapan ve kullandığı doğal temizlik malzemeleri ile müşterilerinin bir numaralı tercihi olan bir firma olarak işimizi yapmaya devam ediyoruz. Tasarım sonrası temizliklerde ve periyodik olarak yaptığımız temizliklerde olduğu gibi, Part-Time temizlik alanında da olduça kaliteli ve yenilikçi bir şekilde iş çıkarmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz her an her yerden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir adres olmanın çok daha ötesinde temizlik hizmeti vermekten yanayız. Sektörde öncü konumuna gelen bir dünya markası olması yolunda adım adım ilerleyen sayılı firmalardan biriyiz.

                Bizlerle iletişime geçtiğiniz an, Part-Time temizlik için randevu alabilirsiniz. Bu çeşit temizlik hizmetimizde, periyodik temizliklere benzer bir nitelik göstermekteyiz. Ancak tamamen müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hareket etmekteyiz. Periyodik temizliklerde gün boyunca ve belli sürelerde temizlik yaparken, yarı zamanlı temizlikte yalnızca yarım gün ya da müşterilerimizin belirlediği zaman aralıklarında temizlik yapmaktayız. Yarı zamanlı olarak sunduğumuz temizlik hizmetinde, yine uzman personeller ile çalışmaya dikkat etmekteyiz. Vizyonumuzda ve misyonumuzda her zaman öncelikle %100 müşteri memnuniyetini elde etmek amacımız olarak işlemektedir.

                Bu amaca uygun olarak her alana ait Part-Time temizlik hizmetini verebilmekteyiz. Gerek ofislerde, gerek evlerde, gerek okullarda ve inşaatlarda, gerekse ihtiyaç duyduğunuz her alanda son derece büyük bir titizlik sergileyerek yarı zamanlı temizliğe önem vermekteyiz. Bünyemizde yer alan uzman personel ve elemanlar, işlerini yarı zamanlı yapsalar da her zaman en başarılı şekilde tamamlamaya gayret ederler. Bizi seçtiğiniz için hiçbir zaman pişmanlık duymaz ya da hayal kırıklığına uğramazsınız. Tamamen güvenilir ve kaliteli bir şekilde çalışmaya devam ederek her zaman müşterimizi sadık tutmaktan yanayız. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları