Periyodik Temizlik

YEDİTEPE TEMİZLİK
Periyodik Temizlik , mutlaka her alanda rutin bir şekilde yapılması gereken en önemli eylemlerden birisidir. Yapılmadığı takdirde, her alanda bakteri, virüs ve mikroplar uzun ve kalıcı bir şekilde birikerek hastalıklara yol açmaktadır.  Bu nedenle aklınıza gelen her alanda periyodik temizlik yapmak geçmişten günümüze bizim işimizdir.  Temizlikte en iyi yerlere gelen, işinde uzman ve kaliteli personeller ile çalışmaya dikkat eden, her zaman her alanda her türlü temizliği yapabilen bir firma olarak çalışmaya devam ediyoruz. Gerek tasarım sonrası temizlik alanında, gerek rutin temizliklerde ya da dilediğiniz zamanlarda yapılması gereken temizliklerde her zaman yanınızda olabilen bir firmayız.

                Özellikle de periyodik temizlik zamanları, en düzenli ve en rutin şekilde yapmış olduğumuz temiziliklerdir. Bu gibi bir temizliğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve uzman personellerimizin adresinize ulaşmasını beklemektir. Oldukça kısa bir süre içerisinde temizlik adresine gelen personellerimiz sayesinde, temizliğiniz en kısa sürerde bitirilir ve tertemiz bir ortam sizlere rutin olarak sunulur. Periyodik olarak yapmış olduğumuz temizlikelrde bir gün ve belli bir süre belirlemekteyiz. Bu gün ve sürelere dahil olarak personellerimiz temizlik alanını ziyaret etmektedirler.

                Böylece periyodik temizlik alanlarının rutin temizliklerini tamamlayarak tamamen mis gibi kokan ve her yeri pırıl pırıl olan kapılar ardında sizleri bekliyor olacaktır. Yapmış olduğumuz her alan temizliğinde son derece kaliteli ve içerisinde kimyasal barındırmayan doğal temizlik malzemelerini kullanmaktan yanayız. Müşteri memnuniyetimizi bizim için son derece önemli olan ve ilk dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. Sonrasında ise her zaman her alanı en köşeye kadar temizlemek işimizi ne derece kıymetli bir şekilde yaptığımızı göstermektedir ve müşteri memnuniyetini arttıratak gelişmemize olanak sağlamaktadır. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları