Şirket Temizliği

YEDİTEPE TEMİZLİK

Temizlenmesi gereken mekanlar kullanım alanlarına bağlı olarak çeşitlilik gösterir, ebat olarak ev,ofis, şirket gibi değişse de ayrıca bireyselden kurumsala daha da önem taşır. Şirket temizliği sunduğumuz çeşitli hizmetler arasından biridir, uzman olarak garantili temizliğimiz ile büyük firmalardan ev hanımlarına kadar yardımlarınıza hazırız. Temizlik süreleri ihtiyaçlara göre değişirken genelde çoğu büyük firmalar belirli aralıklarla düzenli temizliğin haricinde sürekli temizlik personelini seçer. İster belirli aralıklarla isterseniz de sürekli çalışacak personele ihtiyaç uyduğunuz anda bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Şirket temizliği gerçekten uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir konudur, kurumsal işletmeler kurumsal hizmetleri hak eder kaldı ki her gün sayısız müşteri, çalışan, yeni iş bağlantıları gibi etkenler ile ziyaretçilerine kapılarını açar. Ortak bir kullanım alanı gibi düşünüldüğün de kirlenme oranı normal daire yada ofislere nazaran üç beş kat artar, yani haftada bir yada iki yapılan temizlik yetersiz kalır. Bu durumda da imdada güvendiğiniz şirket yetişir, insanlar için hassas bir konu olan temizlik için öle herkese güvenilmez. Yapılan temizliği bilmeniz, kullanılan malzemeleyi bilmeniz çalışan personelini tanımanız gerekir. Kaldı hastane adliye gibi bazı kamu kurumlarında da yine özel temizlik şirketlerinin personeli çalışır.

Sizlere her konuda güvenebileceğiniz bir hizmet sunmaktan gurur duyarız, özellikle şirket temizliği ihtiyaçlarınız iin gönül rahatlığı ile bizleri seçebilirsiniz. Sadece temizlik personeli sağlamak değil takiplerini yapmakla yükümlü olduğumuzun farkında insanlara verdiğimiz hizmetin iyi olmasının gerektiğinin de bilincindeyiz. Sunduğumuz hizmetlere garanti verirken boş konuşmadan ve abartmadan anlatıyoruz, sizlere yardımcı olmak yuva ve iş yerleriniz temizlemek ve temiz tutmak adına başlattığımız bu oluşum firmamızın temel fikridir. Bir işi yapacaksa insan tam yapmalı arkasına dönüp baktığında şikayetleri değil övgüleri görmeli

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları