Tadilat Sonrası Temizlik

YEDİTEPE TEMİZLİK

Ev ve iş yerlerinizde elektrik, su ve doğalgaz tesisatı gibi tüm bakım ve onarım işlemeleri sırasında etrafta birçok kir, toz ve çöp meydana gelir. Tadilat yaptırmanın en zor taraflarından birisi de etrafın kirlenecek olmasıdır. Binaya takacağınız kartonpiyerler, izolasyon çalışmaları ya da badana işlerinden sonra temizlik yapmak bazen günlerinizi alabilir. Deneyimli temizlik personellerimiz her türlü tadilat sonrasında etrafta oluşan çöp, alçı, sıva,  moloz, çimento gibi kalıntıları temizleyerek sizlere tertemiz bir ortam sunar. Tadilat sonrası temizlik hizmetimizden yararlanarak ev ve iş yerlerinizde hijyenik bir alana sahip olabilirsiniz.

                Mekanın tabanına döşeme yapılması, duvarlara sıva çekilmesi, tesisatların yenilenmesi ya da yeni taşınacağınız daireye yaptıracağınız bakım ve onarım sırasında ortaya çıkan birçok toz, kir ve çöpün temizlenmesini çok kısa sürede yapan temizlik personellerimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. İstediğiniz zaman randevu alarak faydalanabileceğiniz tadilat sonrası temizlik hizmeti ile ferah ve hijyenik bir eve sahip olabilirsiniz. Kullanıma hazır hale getirerek sizlere teslim eden ekibimiz modern makineler ile çalışmaktadır. En modern temizlik makineleri ile hem çabuk hem de en iyi hizmeti veriyoruz. Boya, alçı, çimento gibi yüzeye yapışmış lekeleri çıkarmada yüksek ısıda buhar sağlayan modern makineler kullanmaktayız. Ayrıca sağlığa zarar verebilecek hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktayız.

                Kaba, hazırlık ve ince temizlik olmak üzere üç aşamadan oluşan temizlik çalışması için gerekli olan personelleri temin ediyoruz. İş güvenliği eğitimi almış alanında tecrübeli olan personellerimizin verdiği  tadilat sonrası temizlik hizmetinden yararlanmak için bir gün önceden randevu almanız yeterlidir. Her türlü temizlik makinesi, temizlik ürünleri, malzeme, araç ve gereci temin etmekteyiz.  Hızlı bir şekilde en uygun fiyata tadilat sonrası temizlik hizmetten faydalanabilirsiniz. 

info@yeditepetemizlik.com.tr
Tüm hakları yeditepetemizlik.com.tr'e aittir. 2016® temizlik Firmaları